top of page

LOJİSTİK

gemi 1.jpg
hava-kargo-768x409_edited.jpg
kara 1.jpg

Hasbal , kuruluşundan beri en hızlı ve etkili çözümleriyle Türkiye’nin tüm limanlarından Dünya’nın tüm limanlarına hem parsiyel hem de komple yükleriniz için servis vermektedir.

Uluslararası lojistik firmaların Türkiye’deki çözüm ortağı olarak hizmet vermekte olan Hasbal , gemi acenteleri ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde , her hafta düzenli ve yer garantili hizmet verebilmektedir.

Deniz Taşımacılığı

Uluslararası alanda en kısa süreli taşıma aracı olması sebebiyle , her zaman en fazla ilgiyi görmekte olan hava taşımacılığı ; Hasbal'ın deneyimi , yarattığı alternatif çözümleri ve özel fiyatları ile müşteri memnuniyetine dönüşmektedir.

Hızlı taşımacılığın getirmiş olduğu avantajlara artan talepleri , konsolide ya da direk servisi ile karşılayan Hasbal , geniş ve güvenilir acente ağı sayesinde dünyanın her ülkesine havalimanı veya kapı teslim olarak servis vermektedir.

Hava Taşımacılığı

Uluslararası karayolu taşımalarında her hafta düzenli olarak parsiyel ve komple servisi , minumum maliyet ile güvenli bir şekilde sunan Hasbal , acenteleri vasıtasıyla hızlı bilgi akışı ve zamanında teslim garantisi vermektedir.

Standart yüklemelerden , ağır , geniş ve yüksek her türlü yüklemeye kapalı kasa , tenteli ve low bed araçlar ile cevap verebilen Hasbal , yol geçişlerinde eskort sağlanması ve geçiş izinlerinin alınması hizmetlerini de vermektedir.

Kara Taşımacılığı

Train-Cargo.jpg
proje.jpeg
a49842f6-005a-497f-96d7-27680aef13c0.jpg

Hasbal , lojistik pazarında alternatif konumundaki demiryolu taşımacılığını, diğer taşımacılık çeşitlerine oranla daha güvenli olması, ağır yük taşımacılığına uygunluğu , ekonomik fiyatı ,

hasar riskinin en az olması ve hava koşullarından etkilenmemesi sonucu değişim göstermeyen transit süresi nedenleriyle müşterilerine güvenle sunmaktadır.

 

Demiryolu Taşımacılığı

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda optimum çözümler üreten Hasbal , lojistik operasyonların tüm aşamalarını ticari beklentiler ve maliyet verimliliği esaslarını gözeterek yürütmektedir.

 

İhtiyaca göre projelendirilen hizmetin yönetilmesi aşamalarını başarı ile yürüten Hasbal  , taşıma süreçlerini iyi analiz ederek maliyetlerin en aza indirilmesini sağlamaktadır.

 

Proje Taşımacılığı

Genel kargoların dışında ebatları ve ağırlıkları konteyner ile taşımaya müsait olmayan mallar Hasbal'ın kontratlı gemileri ile dünyanın tüm limanlarına taşınmaktadır.

 

Kimyasal maddelerden , inşaat malzemelerine , orman ürünlerinden tekne ve yatlara kadar geniş bir taşıma yelpazesine hizmet vermekte olan Hasbal , dünya genelindeki acenteleri aracılığıyla limanlarda boşaltma , elleçleme , depolama , gümrükleme ve iç taşıma süreçlerini etkin yönetmektedir.

Ağır Yük Taşımacılığı

Ekran Resmi 2021-05-17 18.22.02.png
fuar.jpeg
243638.jpg

Kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı zorluk derecesi en fazla lojistik hizmet türlerinden olan fuar taşımacılığı , Hasbal'ın deneyimli ve uzman ekibi sayesinde başarı ile müşterilerine sunulmaktadır.

Fuar ürünlerini talep edilen yerden geniş acente ağı sayesinde zamanında teslim alabilen Hasbal , en uygun taşımacılık araçlarını kullanarak fuar alanına eksiksiz ve hasarsız olarak teslim etmektedir.

Fuar Taşımacılığı

Depolama

Hasbal , depolama hizmetlerini tam kapsamlı olarak sunmakta olup , paletlerden blok yada raf sisteminde depolama , stok kontrollerinin yapılması , envanter işlemleri , paketleme ve kasalama operasyonlarını eksiksiz yerine getirmektedir.

 Depolama servislerimiz :

Konteyner yükleme / boşaltma

. Kasalama ve paketleme

. Günlük stok kontrolü , raporlama                    

. İlaçlama , Aktarma , Transit Yükleme

Tank Konteyner Taşımacılığı

Hasbal , uluslar arası deniz, kara taşımacılığına uygun olarak tasarlanmış değişik ebat ve hacimlerdeki ISO ve Flexi tank konteynerler ile tüm dünyaya likit gıda , kimyasal madde , hammadde , zeytinyağı , şarap ,  meyve suyu , süt ve krema taşımacılığı yapmaktadır.

 

Taşınacak ürünün özelliklerine göre en uygun seçeneği sunan Hasbal  , likit olarak yüklemenin sağladığı ambalaj maliyeti ve yer kaybını önleme avantajları ile maliyetlerin en aza indirilmesini sağlamıştır.

 

clip_image002_edited.jpg
cont fail.jpeg
ilac%CC%A7_edited.jpg

Hasbal , sektörün en hassas ve dikkat isteyen noktası konumunda bulunan gümrükleme işlemlerini konusunda uzman , hızlı ve tecrübeli personeli ile en kısa zamanda sonuca ulaştırmaktadır.

 

Müşteri ihtiyaç ve taleplerini en doğru şekilde analiz eden Hasbal , çözüme ulaşılmada en akılcı ve doğru yolu izleyerek , maliyetlerinin azaltılmasına katkı sağlamaktadır.

Gümrükleme

Sigorta hizmetinin tedarik zinciri içerisindeki öneminin bilincinde

olan Hasbal , üretim noktasından başlayıp , nihai kullanıcı safhaları arasında geçen ; gerek uluslararası taşıma , gerek gümrüklü-gümrüksüz depolama , gerekse dağıtım safhalarında zorunlu veya özel isteğe bağlı olarak yapılması öngörülen tüm süreçte sigortalama hizmetini eksiksiz sunmaktadır.

Sigortalama

İthalat ve ihracat yüklemelerinde , talep doğrultusunda fabrikada , limanda veya depoda ilaçlama hizmeti verebilen Hasbal , malların gideceği ülkenin zirai karantina ve bitki sağlığı mevzuatlarına uygun hareket etmektedir.

İlaçlama konusunda çok titiz davranan Hasbal , dünya standartlarına uygun ilaç ve dozlar ile verdiği hizmeti , sertifika

ile belgelendirmektedir.

İlaçlama

 Tüm Hakları Saklıdır © 2021 hasbal

hasbal emlak gayrimenkul
youtube_edited.jpg
facebook-logo-icon-design-vector-png_131
Interesting-Twitter-Logo-Vector-Free-33-
Instagram-3.png
bottom of page