top of page

EVDEN EVE

eksper.jpeg
IMG_1179_edited.jpg
art.jpeg

Taşınmanın ilk aşaması , eşyanın doğru tespiti ile başlar. Konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz bilgisi ile ; eşyalarınızın hassasiyetinden kullanılacak malzemenin cinsine , doğru hacim hesaplama ile kaplayacağı alana karar verirken , sizlerin optimum maliyetler ile taşınmanız için çalışmaktadır.

Taşınacak tüm eşyayı talepleriniz doğrultusunda tespit eden personelimiz , kullanılacak malzemeden , taşıma aracına kadar sizi bilgilendirerek paketleme sürecine hakim olmanızı ve hiçbir sürprizle karşılaşmamanızı sağlar.

Ekspertiz

Ev ve ofis taşınmalarınızda uluslararası standartlara uygun paketleme malzemeleri ile kapıdan kapıya eksiksiz hizmet veren Hasbal , paketlemeden yüklemeye , gümrüklemeden taşımaya kendi ekip ve araçlarını kullanarak her aşamaya hakim olmakta , güvenle ve zamanında gideceğiniz yere ulaşmanızı sağlamaktadır.

 

Devlet kuruluşları , Askeri ve Diplomatik personel , Yabancı Konsolosluklar ve Elçilikler ile birçok özel şirket ve okulun taşımalarını organize eden firmamız , gösterdiği özen ve dikkat ile eşyalarınıza zarar gelmeden taşınmasını sağlamaktadır.

Ev-Ofis Taşımacılığı

Birçok sanat galerisi , müze ve kişisel sergi taşımalarını , tecrübeli ekip ve bilgisi ile organize eden Hasbal , taşınacak malzemelerin hassasiyetini , değerini , paketleme ve taşıma yöntemlerini önceden tespit edip ve uygun malzemeler ile en güvenli şekilde taşınmasını sağlar.

Gerektiğinde hazırladığı eşyaya özel kasalar ve ekipmanlar ile çözüm yaratarak , hasarsız ve güvenli bir şekilde kapıdan kapıya taşınmanızı sağlamaktayız.

Sanat Eseri Taşımacılığı

pet 1.jpg
araç 1.jpeg
yerl 2.jpg

Can dostlarınıza verdiğiniz değeri bilen ve sizin kadar onları seven firmamız , taşınmaları sırasında gerekli önlemleri alarak hiçbir hava ve ortam koşullarından etkilenmeden güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Deneyimli gümrük personelimiz , dostlarımızı yeni evlerine güvenli ve hızlı bir şekilde taşımak için kalkış ve varış noktalarında hazır bulunmaktadır.

Evcil Hayvan Taşımacılığı

Eşyalarınız ile vazgeçemediğiniz araba ve motorsikletinizi de uzman personelimiz ile taşınacak tır veya konteyner içerisine sabitleyerek ve gerekli güvenlik önlemlerini alarak taşımaya uygun hale getiriyoruz.

 

Ayrıca araçlarınız ile ilgili tüm gümrük giriş ve çıkış işlemleri tarafımızdan yapılmakta , gerekli izinleri alınarak , trafik ile ilgili birimlere kayıt işlemleri yapılmakta ve geçici plaka değişiklikleri ile sorunsuz kullanmanız sağlanmaktadır.

Motorlu Araç Taşımacılığı

Kültürünü öğrenmeye çalıştığınız yeni ikametgahınızda , adaptasyon sorunu yaşamamanız için gerekli çalışmaları siz ülkeye gelmeden başlatan Hasbal , sizin sadece işinize ve ailenize odaklanmanızı sağlayarak keyifli vakit geçirmenize çalışmaktadır.

 

Havalimanından başlayan desteğimiz , geçici ikametgah sağlanması , çalışma ve oturum izinlerinizin alınması , yeni evinizin bulunması , çocuklarınızın okulunun tespiti , araç kiralanması , mobilya temini , banka hesabınızın açtırılması , ehliyet değişimi ve dil kursu takviyesi ile devam etmektedir.

Yerleştirme Hizmetleri

IMG_1110%202_edited.jpg
visa 2.jpg
IMG_3613.jpg

Taşınmanın en önemli aşamasını , uluslararası standartlara uygun değişik boy ve ebatlarda 1.sınıf kaliteli paketleme malzemeleri ve profesyonel ekibi ile hasarsız ve güvenli olarak sunan firmamız , taşınacak eşyanın cinsi , hassasiyeti ve gideceği bölgeye uygun paketleme yaparak sağlıklı taşınmasını sağlar.

Piyano , kasa ve cam gibi muhafazası özen isteyen eşyalarınız için en uygun paketleme malzemeleri kullanan Hasbal , gerektiğinde tarafımızdan hazırlanacak ahşap kasalar ile korunmasına yardımcı olmaktadır.

Paketleme

Tüm dünya ülkeleri vize işlemlerinde başvuru sahiplerine , ilgili ülke prosedürleri , randevu alımı , gerekli başvuru evrakları , vize ücretleri , seyahat sağlık sigortası , otel ve uçak rezervasyonları,  davet mektupları konusunda hızlı , doğru ve eksiksiz olarak hizmet veren Hasbal , sizin sıkıcı ve yorucu işlemler ile vakit kaybetmeden en uygun şekilde sonuca ulaşmanız için çalışmaktadır. 

Deneyimli ekibimiz , vize başvurularınızı başından sonuna dikkatle takip edip , en doğru şekilde yöneterek memnuniyetinizi en üst seviyede tutmaktadır.

Vize Hizmetleri

Önem verdiğiniz her tür eşyanızın taşınma sırasında ; dış etkenlere karşı daha iyi korunabilmesi ve taşıma kalitesinin yükseltilmesi için , eşyanın cinsi , hacmi , ağırlığı göz önünde bulundurularak uluslararası taşıma yönetmeliği ISPM 15 kurallarına göre özenle kasalama yapmaktayız. 

 

Ayrıca talebe göre ; paletleme , sabitleme , hava yastığı takviyesi ve malzemenin paketlenmesi hizmetlerini de vermekteyiz. 

Kasalama

 Tüm Hakları Saklıdır © 2021 hasbal

hasbal emlak gayrimenkul
youtube_edited.jpg
facebook-logo-icon-design-vector-png_131
Interesting-Twitter-Logo-Vector-Free-33-
Instagram-3.png
bottom of page