top of page

DIŞ TİCARET

70158231_2230221953943445_70625676036208
textile.jpg
l_111442_052959_updates.jpeg
timber5.jpg
araba yedek parça.jpg

İTHALAT

Dış Ticaret hamlesine ilk olarak ceviz ithalatı ile başlayan Hasbal , heyecanını , tecrübe ve bilgi birikimini bugün kereste , hurda metal , taze ve dondurulmuş balık , tahıl ve bakliyat ürünleri , ayçekirdeği , ayçiçek yağı , fotokopi kağıdı ile arttırarak devam etmektedir. 

 

Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz eden Hasbal , imalatçı ve tedarikçi müşterileri için de en uygun maliyetle , kaliteli hammadde ve ürünleri temin etme konusunda aracılık etmektedir.

 

İthalini yaptığımız tüm ürünlerin analizlerini yaptırır , sağlık ve yeterlilik raporlarını alır , ilgili kuruluşlara kayıtlarını yaparak en hızlı ve sorunsuz şekilde müşterilerimize teslim ederiz. 

 

Çin , Rusya , Ukrayna , Bulgaristan'da bulunan kendi ofislerimiz ve depolarımız sayesinde talep edilen ürüne en kısa sürede ulaşmakta , yüklemeden önce uygunluk tespitlerini yaptırmakta ve daha uygun maliyetlerle ithal edilmesine yardımcı olmaktayız.

İHRACAT

Mermer , Tekstil , Taze ve Dondurulmuş Gıda ve Araç yedek parça konularında uzmanlaşmış olan Hasbal , ihracat sektöründe de müşterilerine başarılı ve eksiksiz hizmet vermektedir.

Ürünleriniz için pazar araştırmalarını yaparak yeni satış imkanları yaratan Hasbal , hazırladığı raporlar ile de güvenle ihracatın gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

 

Ürün ile ilgili gerekli yazışmaların yapılmasından paketlenmesine , satış sözleşmesinin hazırlanmasından ödeme işlemlerinin takibine , akredetif açılmasından nakliyesi ve gümrüklemesine kadar tüm ihracat sürecinde etkin rol alarak sizin sadece üretime odaklanmanızı sağlıyor ve işinizi büyütmenize destek oluyoruz.

 

 

 Tüm Hakları Saklıdır © 2021 hasbal

hasbal emlak gayrimenkul
youtube_edited.jpg
facebook-logo-icon-design-vector-png_131
Interesting-Twitter-Logo-Vector-Free-33-
Instagram-3.png
bottom of page